dzieła na sprzedaż

Chcesz wejść w posiadanie pięknego, ręcznie malowanego obrazu olejnego? Trafiłeś w najlepsze miejsce! Oferuję nowoczesne obrazy, które świetnie wpiszą się w stylistykę salonu czy pokoju gościnnego, a także będą idealne do sypialni lub nawet pokoju młodzieżowego. Przyozdobią każdą ścianę w oryginalny, przykuwający uwagę innych sposób. Podczas wykonywania swoich prac zwracam uwagę na każdy szczegół, aby całość prezentowała się niezwykle efektownie. Stawiam sobie za cel profesjonalizm i realizuję go w trakcie malowania.

Czym się cechują nowoczesne obrazy olejne na płótnie?

Wykonane przeze mnie obrazy olejne z pewnością wzbogacą każde wnętrze, będąc jednocześnie oryginalną dekoracją na tle powszechnie dostępnych obrazów ze sklepów meblowych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w abstrakcyjny obraz, który będzie stanowił podstawę ciekawego designu we wnętrzu. Staram się, aby odzwierciedlane wzory, motywy bądź krajobrazy, nie tylko imitowały rzeczywistość, ale podobały się także ich odbiorcom. Obraz na płótnie to także najlepsze rozwiązanie na prezent dla bliskiej osoby. Dając taki podarunek, mamy pewność, że wręczamy coś oryginalnego, na co twórca poświęcił swój czas i w co włożył całe serce.

Gdzie je wykorzystać?

Wykonane przeze mnie obrazy na płótnie z powodzeniem można zawiesić nad łóżkiem, co dopełni wygląd przestrzeni w sypialni, a także wykorzystać w pokoju kąpielowym jako ozdobny element dekoracyjny. Z kolei duży obraz sprawdzi się w przypadku większych pomieszczeń, takich jak salon czy nawet jadalnia. Będzie przepięknie prezentował się na ścianie w pokoju, przywodząc na myśl naturę bądź oddziałując na wyobraźnię odbiorcy (w przypadku motywów abstrakcyjnych). Różnorodność obrazów olejnych pod kątem kolorystycznym pozwoli na dopasowanie idealnej kolorystyki do posiadanego wnętrza.