Obrazy olejne na zamówienie

Tworzenie obrazów na płótnie to dla mnie czysta przyjemność. Z wielką chęcią więc podejmuję się realizacji obrazów olejnych na zamówienie. Uzgodnienia między mną a zamawiającym mogą dotyczyć wymiarów, kolorystyki i tematyki obrazu. Chcę, aby każdy, kto marzy o dziele sztuki ręcznie malowanym, był zadowolony z efektu końcowego. W malarstwie na zamówienie obraz może mieć dowolny rozmiar, a format płótna być w kształcie kwadratu, prostokąta lub koła. Wszystko zależy od potrzeb i pomysłu.

Kolorowe obrazy na płótnie malowane przez osoby z pasją i zaangażowaniem prezentują się znacznie lepiej niż gotowe grafiki dostępne od ręki. Przekazują one szerokie spektrum wrażeń estetycznych i oddziałują na zmysł wzroku, pobudzając tym samym wyobraźnię. Poprzez oryginalne motywy obrazy skłaniają odbiorcę ku refleksji na temat sztuki.

Feeria barw, ich odcienie i tonacja w połączeniu z różnymi technikami malarskimi – to wszystko składa się na efekt finalny w postaci piękna obrazu olejnego.

Jeden motyw – wiele obrazów

A może życzysz sobie dyptyk, tryptyk, heksaptyk… – czyli kilka obrazów tworzących spójną całość? Jest to doskonałe rozwiązanie na atrakcyjną aranżację wnętrza za pomocą wspólnego motywu, pojawiającym się na wielu obrazach jednocześnie. W takim przypadku obrazy nie muszą mieć identycznych wymiarów, gdyż możliwości są nieograniczone. Ręcznie malowane obrazy na płótnie, połączone wspólną tematyką, przykuwają uwagę i pobudzają wyobraźnię. Motyw realizuje się, gdy odbiorca obejmie wzrokiem wszystkie elementy – stanowi to doskonałą formę obcowania ze sztuką w domowym zaciszu.

W malarstwie wykorzystuję różne formy – również jeśli chodzi o kształt płótna. To sprawia, że maluję także na podobraziach okrągłych. Format ten jest bardzo oryginalny, niestandardowy, co z pewnością niebywale wpływa na design pomieszczenia. Jeśli zastanawiałeś się, gdzie kupić obrazy, które swoją formą będą wyróżniać się na tle innych, służę pomocą! Wykonam je zgodnie z Twoimi wymaganiami, wizją oraz według preferowanej stylistyki.

Co jest dla mnie istotne podczas współpracy?

Zawsze stawiam na komunikację z odbiorcą, ponieważ traktuję ją jako podstawę udanego dzieła. Dlatego w pracy nad obrazem olejnym na zamówienie wspólnie omówimy motyw oraz tematykę, jaką ma przedstawiać konkretne dzieło. Obecne na stronie internetowej obrazy pozwalają ocenić mój styl i to, co lubię malować najczęściej. To jednak nie wszystkie realizacje, jakie proponuję. Jestem otwarta na indywidualne potrzeby w każdym zakresie. Z doświadczenia wiem, że wielu osobom najbardziej zależy na konkretnej gamie kolorystycznej obrazu. Pozostaję więc do Twojej dyspozycji…

Od zamysłu do finalnej wersji

W efekcie wspólnych uzgodnień powstaje obraz zrodzony z potrzeby klienta i inwencji twórczej malarki. Ten rodzaj współpracy przynosi wiele emocji, daje dużą satysfakcję, a uzyskany rezultat w postaci obrazu ręcznie malowanego idealnie nadaje się na daną okazję i pasuje do miejsca, w którym ostatecznie zostanie powieszony.

Na życzenie odbiorcy dzielę się swoimi realizacjami. Służę również doradztwem z zakresu dekoracji – nie stanowi dla mnie problemu przyjazd do mieszkania, restauracji, biura, w którym moje prace miałyby ostatecznie zawisnąć, wzbogacając tym samym wnętrze i ciesząc oko kolorami farb olejnych. Współpraca ze mną to nie tylko wykonanie samego obrazu. To coś znacznie więcej!